Správa sociálnych sietí

Správa sociálnych sieti

Na sociálnych sieťach strávi priemerný užívateľ až 2 hodiny a pol denne. Podvedome tak človek za tento čas prijíma obrovské množstvo informácií a každá jedna z nich ho do istej miery ovplyvňuje. Úspešný marketér vie ako zabezpečiť, aby práve jeho produkt v tejto mase informácií vynikol a utkvel zákazníkovi v pamäti. Ešte úspešnejší marketér však vie, že jednorazová propagácia produktu nie je postačujúca a na tak informáciami preplnené platformy ako Facebook či Instagram je potrebné ísť strategicky a dlhodobo. V snahe zatraktívniť vašu firmu či produkt prevezmeme správu nad vašou komunikačnou stratégiou na sociálnych sieťach.

Každá firma má vlastnú predstavu ako jednať so zákazníkmi, a teda aj vlastnú marketingovú stratégiu. Tej sa plne prispôsobíme a na jej základe postavíme na mieru vyrobený komunikačný plán na každý mesiac. Pripravíme pre vašu cieľovú skupinu príspevky aj súťaže, navyše sa plne postaráme o komunikáciu so zákazníkmi. Každý potenciálny kupujúci vášho produktu tak bude mať neustály kontakt s vašou firmou a hodnotami, ktoré prezentuje.

Ak chcete, aby váš obsah uspel medzi množstvom iného obsahu je však podstatné, aby bol istým spôsobom jedinečný. Z tohto dôvodu budeme váš účet zásobovať fotkami na mieru, pravidelnými súťažami či storkami, ktoré naberajú na popularite v tomto uponáhľanom svete vďaka svojej jednoduchosti. Uvedomujeme si však, že ľudia prirodzene vzhliadajú k úspešnejším a populárnejším a hľadajú si v nich svoje idoly. Preto spolupracujeme s influencermi, ktorí sú idolmi mnohých a ktorých slová si cenia ako soľ nad zlato. Práve oni posunú vašu marketingovú stratégiu o krok vpred a zafixujú váš produkt v mysliach zákazníkov.

Pre ľudí sú dnes už pohodlnejšie fotky či videá a odmietajú čítať rozsiahle články a slohovky. Tieto fotky aj videá vám s radosťou zabezpečíme a dáme vám konkurenčnú výhodu v tomto rýchlo sa meniacom marketingovom sektore. Navyše budeme pozorne sledovať aktivitu vašich konkurentov, aby bol váš obsah vždy odlišný a jedinečný. Človek má v dnešnej dobe už všetko na dosah ruky, nechajte nás teda vytvoriť vám originálnu marketingovú stratégiu, ktorá zaujme a vaši sledovatelia ju tak neprehliadnu. Priblížte sa bližšie svojim zákazníkom, dostaňte svoj produkt do ich povedomia a napredujte s vašim podnikaním s pomocou ODD Support-u.

Správa sociálnych sieti

Aj Vy hľadáte spoľahlivého správcu pre Vaše profily na sociálnych sietí? Chcete byť v neustálom kontakte s vašimi zákazníkmi a fanúšikmi? Sme tu aj pre Vás.