Event manažment

Event manažment

Rovnako ako od politikov a političiek očakávame, že budú chodiť medzi ľudí a nebudú viditeľní len tesne pred voľbami, tak aj od firiem očakávame osobný a ústretový prístup. Iba „v teréne“ sa politik má možnosť dozvedieť o väčšine problémov, ktoré ľudia vnímajú a iba tam skutočne zistí pripomienky svojich voličov. S firmou to funguje podobne. Nestačí, aby sa ľuďom prezentovala prostredníctvom reklamy. Takýto odmeraný prístup ju nielenže odďaľuje od svojich zákazníkov, ale zabraňuje jej v potenciálnom zlepšovaní sa. Práve na rôznych konferenciách a fórach majú firmy možnosť neformálne sa stretnúť so svojou cieľovou skupinou. Práve tam majú možnosť nielen priblížiť zákazníkovi vlastnú predstavu, ale taktiež dostať ihneď spätnú väzbu, ktorá napomáha firme v progrese.

Zároveň má firma takýmto spôsobom možnosť presvedčiť svojich partnerov o úspešnosti firmy či predstaviť nový produkt. Môžete tak nielen osláviť míľnik v pôsobení vašej firmy, ale aj účinne zviditeľniť vašu značku a hodnoty, ktoré predstavuje. Neúspešný event však ani jeden z týchto zámerov nenaplní. Aby vaše podujatie zožalo úspech a zaradilo sa medzi to málo jedinečných eventov, je potrebné zariadiť ohromné množstvo vecí. Práve my z ODD Supportu zabezpečíme každú maličkosť od rozposlania pozvánok, cez techniku a catering až po darčeky pre účastníkov, ktoré im dajú pocítiť váš záujem o ich pohodlie.

Zároveň však dbáme na to, aby bolo celé podujatie podľa vašich predstáv, a teda je schválenie celého programu a prípadné pripomienky z vašej strany nevyhnutnosťou. Každý jeden detail musí posunúť dané podujatie o level vyššie a zvyšovať jeho kvalitu. Nenechávame preto ani jediný detail na náhodu. Vhodné miesto pre event je základom pre jeho úspech. Aby sme ho zabezpečili, tak prispôsobíme výber miesta nielen typu a veľkosti, ale aj účelu daného podujatia. Navyše sa bezproblémovo postaráme aj o prípadné ubytovanie účastníkov či ich presun z miesta eventu. V prípade dohody sú, samozrejme, akékoľvek ďalšie požiadavky hravo splniteľné.

Priblížte sa vašim partnerom či zákazníkom pomocou odbornej konferencie alebo zábavného večierku a dajte im pocítiť, že vám na nich a ich názore záleží. Meno vašej firmy tak bude v ich mysliach nielen rezonovať, ale predstavovať vašu ústretovosť počas daného podujatia. Lepšiu reklamu než osobný kontakt vašim produktom či firme už nezabezpečíte.

Event manažment

Hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý sa postará o váš event? Ak chcete, aby Vaša akcia dopadla na výbornú, sme tu pre Vás.